+38 (067) 166-44-77

 promagrotorg333@gmail.com

 

Бішка (КЕ)

Замовити
Опис товару

Активний інгредієнт: диметоат, 400 г/л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Універсальний інсектоакарицид контактно-системної дії, що використовується для захисту рослин від широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур.

Спектр дії та застосування
Його використовують для боротьби з широким спектром шкідників, включаючи клопів (Hemiptera), трипсів (Thysanoptera), жуків (Coleoptera), мух (Diptera), метеликів (Lepidoptera) та кліщів (Асагі) на більшості просапних, фруктових та овочевих культурах. Завдяки контактно-системній дії препарат забезпечує надійний та тривалий захист сільськогосподарських культур від шкідників на протязі 14 — 20 діб.

Культури

Шкідливі організми

Норма витрат, л/га

Спосіб, строк обробки

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима

Клоп черепашка, п’явиці, злакові мухи, попелиці, трипси

1,0-1,5

 

 

 

обприскування в період вегетації

2

*Жито , *ячмінь, *овес

П’явиці, злакові мухи, попелиці, трипси

1,0-1,2

2

*Зернобобові

Плодожерка горохова, вогнівки, попелиці

0,5-1,0

2

*Цукрові буряки

Клопи, попелиця листяна, блішки, муха і міль мінуюча, мертвоїди

0,5-1,0

2

*Картопля (насіннєва)

Попелиця, міль картопляна

2,0-2,5

2

*Яблуня, груша

Щитівки, несправжньощитівки, кліщі, листовійки, листоблішки, молі, плодожерки, гусінь листогризучих шкідників, садові довгоносики

0,8-2,0

обприскування до та після цвітіння

2

*Слива

Кліщі, попелиці, пильщики

1,2-2,0

обприскування до цвітіння

1

* Практика використання препаратів з ідентичною діючою речовиною

Механiзм дiї
Інсектоакарицид Бішка, 40% к.е. має системну та контактно-шлункову дію. Завдяки системним властивостям препарат швидко поглинається листям, стеблом та корінням і переноситься по всій рослині. Це дає змогу успішно боротися проти сисних та мінуючих комах — вони гинуть внаслідок поглинання соку рослини. Контактна дія препарату швидко та активно проявляється на комахах, які безпосередньо контактують з робочим розчиномБішка, 40% к.е. містить діючу речовину диметоат, що діє контактно та шляхом усмоктування. Пригнічує ензими холінестерази.

Особливостi застосування
3 метою досягнення високої ефективності в боротьбі зі шкідниками обробку рослин препаратом доцільно починати при чисельності шкідників, яка відповідає економічному порогу шкодочинності. Ефективність дії препарату та його безпечність для людини і довкілля значною мірою залежить від якості проведення обробки. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування залити з каністр у заповнений на 1/3 бак обприскувача. Через 15 хвилин долити водою до повного об’єму бака. Препарат вноситься наземним обприскуванням при робочій швидкості 7-10 км/год. Важливим моментом є повне та рівномірне покриття рослин робочим розчином. Препарат сумісний з більшістю інсектицидів, фунгіцидів і мінеральних добрив, які не мають лужної реакції pH та не містять в своєму складі сірку, що дозволяє його використовувати в комплексних системах захисту сільськогосподарських культур. Для розширення спектру дії рекомендується бакова суміш з інсектицидом Контакт Плюс, 10% к.е. Максимальна кратність обробок — 2. Строк останньої обробки до збирання врожаю становить 30-40 діб. Вихід людей на оброблені площі дозволяється через 4 доби — для механізованих робіт, та через 10 діб — для ручних робіт.

Переваги

  • широкий спектр дії та швидкий ефект
  • висока біологічна ефективність
  • ефективний проти гризучих та сисних комах, а також кліщів
  • системна і контактна дія
  • тривалий період захисту
  • швидко розкладається на нешкідливі складові для навколишнього середовища
  • резистентності не виявлено
  • працює при температурі + 8-10°С

Норма витрати робочої рiдини- польові культури – 200 – 400 л/га

Тара - 10;20;200 л