+38 (067) 166-44-77

 promagrotorg333@gmail.com

 

Брейк®

Замовити
Опис товару

Піретроїдний інсектицид для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих і сисних шкідників, у тому числі кліщів
КУЛЬТУРИ: Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Діючі речовини: лямбда-цигалотрин 100 г/л
Препаративна форма: мікроемульсія
Упаковка: каністра 5 л
Переваги препарату:

  • знищення основних гризучих і сисних шкідників на багатьох культурах;
  • потрійна дія: контактна, кишкова і залишкова;
  • дуже швидка загибель шкідників на будь-яких стадіях розвитку;
  • сумісність у бакових сумішах з більшістю пестицидів.

Призначення: інсектицид контактно-кишкової дії для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників, включаючи кліщі.
Препаративна форма: мікроемульсія - високотехнологічна препаративна форма, що сприяє більшій стійкості препарату до впливу високих температур.
Характеристика діючої речовини: лямбда-цигалотрин належить до хімічного класу синтетичних піретроїдів і має контактно-кишкову дію на шкідливі комахи. На відміну від більшості піретроїдів, Брейк® володіє також акарицидними властивостями, що дає змогу скоротити кількість обробок проти шкідливих кліщів.
Спектр дії: гризучі і сисні шкідники, рослинні кліщі.
Механізм дії: швидко проникає в організм шкідників через кутикулярний шар, діючи на їхню нервову систему. Брейк® деякий час зберігається на поверхні оброблених рослин, проявляючи залишкову активність та забезпечуючи тимчасовий захисний ефект.
Період захисної дії: не менше 14 діб завдяки вираженій репелентній (відлякувальній) дії.
Швидкість впливу: протягом декількох хвилин після обробки настає дезорієнтація шкідників, вони припиняють живитися, після чого гинуть у результаті загального паралічу.
Рекомендації щодо застосування:

Культура

Шкідник

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки, обмеження

Соя

Акацієва вогнівка, трав'яний клоп

0,07 - 0,10

 

Обприскування посівів у період вегетації

Ріпак

Хрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд

0,05 - 0,07

Пшениця, ячмінь

П'явиця, злакові попелиці, трипси, клоп шкідлива черепашка, хлібні жуки

0,07 - 0,12

Пшениця, ячмінь

П'явиця, злакові попелиці, трипси, клоп шкідлива черепашка, хлібні жуки

0,07 - 0,12

Авіаційне обприскування посівів у період вегетації

Можливість виникнення резистентності: запобігаючи появі резистентності, слід чергувати препарат з інсектицидами інших хімічних класів.
Сумісність:  Брейк® сумісний у бакових сумішах з більшістю пестицидів, за винятком препаратів, що мають сильну лужну чи сильну кислу реакцію. Однак у кожному конкретному випадку змішувані препарати слід перевірити на сумісність.
Приготування робочого розчину: бак обприскувача заповнюють приблизно на 1/3 об'єму водою, вмикають мішалку і додають потрібну на одну заправку обприскувача кількість препарату. Бак обприскувача продовжують заповнювати водою за одночасного перемішування робочого розчину для досягнення його однорідності. Перемішування продовжують і під час обробки рослин. Робочий розчин має бути використаний у день приготування.
Витрата робочої рідини: для обробок у період сходів - 100 - 200 л/га, для обприскування в період вегетації польових культур - 200 - 400 л/га.